Hakkımızda

1998’den bu yana Yalova ve Türkiye’nin her yerinde gerçekleştirdiği şehiriçi ve şehirler arası taşımacılıkta profesyonel tecrübede,müşteri memnuniyetinde öncü olmuş firmamız “Lider Nakliyat” siz değerli müşterilerimize güvenli,ekonomik ve kaliteli taşımacılık hizmetinin garantisini vermektedir.

Yalova’da kurulmuş ilk nakliyat firmalarından biri olarak tecrübelerimizi değerli müşterilerimizle her geçen gün katlamak ve müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet sunmak için çalışmaktayız.

Kurulduğumuz günden bugüne sigortalı taşımacılık hizmetimizle sayısız ev,işyeri ve kurumsal taşımacılık gerçekleştirdik. Müşteri isteği doğrultusunda taşınacak eşyaların tespiti uzman çalışanlarımız tarafından yapılır.Eşyalarınızın tamamı kılıflanarak özenli bir şekilde taşınır.

Ambalajlama işleminin kaliteli ambalaj malzemeleri ve bu işin uzmanları tarafından yapılması temel şartımızdır.Tüm mobilyalarınız tecrübeli elemanlarımız ile sökülüp yeni adresinize güvenli bir şekilde monte edilir.

Yalova Lider Nakliyat, K3 yetki belgesi ve sigortalı eşya taşımacılığına sahip ve “ücretsiz expertiz hizmeti” sunan bir firmadır.Tecrübeli eleman kadrosu ile şehiriçi ve şehirlerarası nakliyatta güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızdan yıllardır ödün vermeksizin donanımlı araçlarımız ve deneyimli personelimiz ile 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Evinizi gönül rahatlığı ile taşıtmak,hem zamandan hem paranızdan tasarruf etmek için bizden teklif almayı unutmayın.

Uygun fiyata kaliteli hizmetin “Lider” adresi.

 

Call Now Button